Whatsapp Hattı
LR DÜNYASINA KATILIN !

Üyelik formunu doldurarak siz de LR dünyasındaki yerinizi alın!

Kalite Standartları

LR tamamen yaşam kalitesini yükseltmeye odaklanmıştır. “More Quality for your life” sloganı ile her bir hayatı daha kaliteli hale getirmeyi hedeflemiştir. Daha kaliteli bir hayata, sağlık ve güzellik alanındaki yüksek kaliteli ürünleri kullanarak ya da LR iş modelinin sağladığı eşi bulunmaz fırsatla, hayatınızı değerli hale getirerek sürdürebilirsiniz. LR’ın kalite standartları ürünlerin üretilmesinden müşteri hizmetlerine kadar her alanda uygulanır.

 

Made in Germany tüm dünyada kaliteli ürünleri çağırıştırır. Bunun yanında şirketimiz pek çok saygın kalite sertifikasınada sahiptir.

 

Bunlardan biri ilk yapay kan üreticisi olan Institut Fresenius Enstitüsü’dür. Aloevera jel içeceklerinde Institut Fresenius onayı vardır. Eğer bir üründe SGS INSTITUT FRESENIUS Kalite İşareti bulunuyorsa, sadece ürünün kendisi değil çok daha fazlası kontrol edilmiş demektir. Geniş kapsamlı kontrol sürecinde ilk önce ham maddeler, ürünün bileşenleri ve tedarikçiler kontrol edilir ve daha sonra üretilen ürün son olarak bir kez daha kontrolden geçer. Ayrıca; işaret verildikten sonra da, ürünün, kalite işaretinin alınması için önemli rol oynayan kalitesinin aynı düzeyde olup olmadığı kontrol edilir.

 

Ürünler ünlü Alman laboratuar Dermatest tarafından insanlar üzerinde denenip onaylandıktan sonra piyasaya sunulur. Hiçbir ürünü hayvanlar üzerinde denenmez. Original DERMATEST®“ işareti, kontrol yöntemlerinin takip edilebilirliğinin ve bununla birlikte tüketici ve üretici güvencesinin teminatıdır. Bu işareti taşıyan ürünler, kontrol edilen ve onaylanan kalitenin verdiği sözü yerine getirir.

 

IASC, Aloe Vera endüstrisinin dünya çapındaki derneğidir ve Aloe Vera’nın teşvik edilmesini desteklemektedir. LR, sahip olduğu 50’yi aşkın kalite işareti ile dünya çapında en çok IASC ödülü alan şirkettir (Son güncelleme: 2011). Aloe Vera Jel ürününde özellikle koruyucu bir üretim yöntemi olan soğuk üretim yöntemi LR’ın bu alanda rakipsiz kılmaktadır. Pek çok Aloevera ürünü patentlidir.

 

VKE Kozmetik Federasyonu üyesi TEK Network marketing firmasıdır. Diğer firmaları görmek isterseniz http://www.vke.de/index.php?id=187 linkten ulaşabilirsiniz.

 

BDIH üyesidir. Peki nedir bu BDIH. BDIH tarafından “Sertifikalı doğal kozmetik” işareti verilmiş olan ürünlerin üreticileri, ürünlerini geliştirirken modern doğal bakımın en üst gereklerini yerine getirmektedirler. Bitkisel etken ve bakım maddeleri ile itinalı işlemler ve en yeni bilimsel verilerin göz önünde tutulması sayesinde geliştirilmiş bakım ve koruma ürünlerinde “doğallık” gün be gün yaşatılmaktadır. “Sertifikalı doğal kozmetik” işareti taşıyan ürünlerde bitkisel yağlar ve mumlar, bitki özleri ve çiçek suları, eterik yağlar ve aromalar gibi kontrol altında biyolojik olarak yetiştirilmiş ya da benzeri ortamlarda yabani olarak yetişmiş bitkilerden elde edilen hammadeler kullanılmaktadır. Bunlardan kaynaklı ürünün ekolojik yapısı yanında çevreye uyumlu ve doğal kaynakları koruyan üretim biçimi, hammaddelerin biyolojik olarak parçalanabilirliği ve ambalajların tekrar değerlendirilebilir olması büyük bir önem taşımaktadır.

 

LR parfüm esanslarını Uluslararası Koku Derneği IFRA üyesi firmalardan sağlar. LR parfümlerinde esans yüksek oranda kullanılmaktadır. LR kokularında;  parfüm yağı oranı %15-20 arasındadır. Bu yüksek oran ile tüm kokular EAU DE PARFUM olarak satışa sunulur. Kalitesi yüksek olan kokularımız kalıcılığını bu yüksek oran ile sağlar.Parfümlerin tutunma testleri dermatest tarafından yapılmış ve onaylanmıştır.  Dermatest tarafından koku tutunma testlerinden başarıyla geçmiştir.

 

Arge çalışmalarına önem verir. Bir bilim kuruluna sahiptir.

Bilimsel Kurulumuz (Prof. Kerscher, Prof. Clancy, Dr. Voss) yenilikçi ham madde araştırma faaliyetlerinin, analiz ve incelemelerin profesyonelce ve sürdürülebilir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Böylece, araştırma uzmanları ve bilim adamlarından oluşan bir uzman ekip LR ürünlerinin mükemmelleştirilmesi üzerinde büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Bilimsel Kurul LR’ı aşağıdaki alanlarda destekler:

Yenilikçi ham maddelerin en yeni bilimsel standarda göre seçilmesi ve değerlendirilmesi

Konseptlerin en yeni geliştirme sonuçları esas alınarak bilimsel olarak tasarlanması

Bilimsel analiz, fonksiyon incelemeleri ve ekspertizlerin planlanması ve gerçekleştirilmesi

Yeni iş alanlarının tanımlanması

Bilimsel Kurul’daki harici uzmanlarımız:

Prof. Dr. Robert Llewellyn Clancy: Avustralya Newcastle Üniversitesi'nde immünoloji ve mikrobiyoloji profesörü (emekli). Probiyotik uzmanı ağırlıklı araştırma alanı bağırsak.

Prof. Dr. Martina Kerscher: Hamburg Üniversitesi'in uluslararası alanda tanınan bilim insanı ve Almanya'nın ilk ve tek kozmetik bilimleri profesörü.

Dr. Werner Voss: Münster şehrindeki Dermatest GmbH Medical Research Company'nin kurucusu ve yöneticisi. Dermatoloji, alerji, veneroloji ve çevre sağlığı uzmanı

Ürün geliştirme alanındaki kendi uzmanlarımız:

Bayan Sabine Larsen-Vefring, gıda takviyesi ürünleri geliştirme bölümü müdürü, IASC yönetim kurulunun ilk ve tek Avrupalı üyesi.

Dr. Raimund Lierhammer, cilt bakım ürünleri geliştirme bölümü müdürü, Microsilver ve Nanogold kozmetik ürünlerinin geliştiricisi.

 

  •  
LR, Türkiye'de her geçen gün daha da büyüyor!

“Alman mühendisliğiyle üretilen kozmetik ürünlerini çevrenize %40 net karla satın.“

1985'te Almanya'da kurulan ve 30 ülkede faaliyet gösteren LR, Avrupa’daki en yüksek ciro elde eden doğrudan satış şirketleri arasındadır. Sizde LR Üyelik ve Bağımsız İş Ortağı bünyemize katılarak bugün binlerce kişinin yüksek gelirler kazandığı ailemize katılın. Ek Gelir fırsatları alanında rakipsiz 1. olan Aloe Vera ile geliriniz arttırın, bol kazançlar elde edin...

LR İş Ortağı Başvurusu
LR İş ortağı Özlem BOZKURT’un web sayfasında bulunmaktasınız….. Bu web sayfası LR Health & Beauty Systems’in resmi web sayfası değildir  ve içeriği LR Health & Beauty Systems’i bağlamaz .. “,